Zdalne sterowanie
Już wiesz, jakie możliwości daje Alarm Control. A teraz wyobraź sobie, że możesz z nich korzystać zawsze i wszędzie. Nie musisz nawet mieć w domu dostępu do Internetu, Alarm Control jest samowystarczalny w tym zakresie.

Przez platformę www.Juwentus24online.pl lub przez telefon komórkowy możesz m.in. zdalne załączać i wyłączać alarm (np. żeby wpuścić sąsiadkę podlewającą kwiaty podczas nieobecności domowników), czasowo zablokować dowolny czujnik (np. czujnik ruchu w pokoju, w którym zamykasz psa lub kota na czas wyjścia do pracy), zmienić kod dostępu nowej gosposi, dodać lub usunąć nowych użytkowników (np. przyznać uprawnienia dostępu do domu gościom na czas ich tygodniowej wizyty).

W każdej chwili możesz pobrać z App Store bezpłatną wersję aplikacji. Gdybyś chciał korzystać z jej pełnej wersji możesz ściągnąc upgrade. Zakres funkcjonalności wersji bezpłatnej i licencyjnej podajemy w tabeli poniżej.

Oprócz doraźnego sterowania automatyką, proprzez Juwentus24online.pl możesz również samodzielnie zaprogramować stałe lub czasowe harmonogramy załączania się poszczególnych urządzeń - np.światło w kuchni w dni powszednie zimą ma się zapalać o 7:30, a w weekendy o 9:00, ekspres do kawy lub czajnik ma się uruchamiać o 7:00 rano; lampa w pokoju dziecka ma być gaszona codziennie o 20:00, klimatyzator ma pracować tylko w określonych godzinach itp.

Dodatkowo przez www.Juwentus24online masz po zalogowaniu wgląd do różnych dokumentów, jak zgłoszenia serwisowe, archiwum sygnałów czy faktury.