• 2 Pamiętaj o swoich bliskich
  w podeszłym wieku.
  W przypadku zasłabnięcia
  liczy się każda minuta!

 • 3 Alarm Control w Twoim domu
  to synonim komfortu
  i swoboda aranżacji wnętrz.

 • 3 Pamiętaj o swoich bliskich
  w podeszłym wieku.
  W przypadku zasłabnięcia
  liczy się każda minuta!

 •  
Interwencje załóg Juwentus
Nasza załoga  czuwa całą dobę blisko Twojego domu. Kiedy włącza się alarm, sygnał zostaje odebrany przez operatora Centrum Monitorowania, a równocześnie automatycznie zostaje wyświetlony na terminalu w samochodzie patrolowym załogi Juwentus, która z miejsca wyrusza na pomoc.

Jeżeli w międzyczasie odwołasz alarm, nasz operator odwoła interwencję załogi. Jeśli nie, patrol kontynuuje jazdę, aby w jak najkrótszym czasie dotrzeć pod Twój dom. Precyzyjne informacje uzyskane po drodze od operatora (które czujniki zarejestrowały ruch, w którym pomieszczeniu prawdopodobnie znajdują się włamywacze) pomagają skuteczniej przeprowadzić interwencję.
 
Symulacja obecności domowników
Wiele włamań zdarza się podczas nieobecności urlopowej. Czasem złodzieje wieczorami obserwują jakiś dom, aby zorientować się, czy domownicy wyjechali na dłużej. Nie zaryzykują wtargnięcia, jeśli w różnych pomieszczeniach będą zapalały się światła. Skąd mają wiedzieć, że włączasz światło przez swoją komórkę podczas wypoczynku w Grecji?

W aplikacji sterującej, oprócz doraźnego sterowania zdalnego, możesz również samodzielnie zaprogramować stałe lub czasowe grafiki załączania się świateł - np. przed wyjazdem na urlop ustawisz tygodniowy schemat, w którym światło w kuchni będzie się zapalać o 6:30, po czym po godzinie się wyłączy i zaświeci ponownie o 19:00, tym razem na 4 godziny, a światło w salonie będzie się świeciło tylko w określonych, codziennie innych godzinach.
 
Zapobieganie skutkom zalania
Każdy wie, jakie szkody może wyrządzić pęknięty wężyk baterii wannowej,  nieszczelny zawór wody lub syfon pod zlewozmywakiem. Im więcej wody wycieknie i dłużej będzie zalegała w pomieszczeniu, tym większe straty i perspektywa remontu.

Czujnik sygnalizujący wyciek wody to proste i doskonałe rozwiązanie. Po otrzymaniu sms-em alarmu zalania można szybko wrócić do domu i w porę zapobiec jego nieprzyjemnym skutkom.
 
Sygnalizacja ulatniania gazu/czadu
Nie warto ryzykować. Zatrucie tlenkiem węgla (czadem) lub wybuch ulatniającego się gazu mogą mieć bardzo poważne konsekwencje.

Czuły detektor gazu zainstalowany w kuchni, łazience lub kotłowni przyda się szczególnie w tych posesjach, które mają indywidualne ogrzewanie gazowym piecem C.O.

Czujniki wykrywające tlenek węgla polecamy do mieszkań, w których ciepła woda użytkowa jest nagrzewana w piecyku łazienkowym, zwłaszcza jeśli lokatorami są osoby samotne.
 
 
Ochrona przed pożarem
Wiele domów można by uratować przed nieodwracalnymi stratami lub nawet doszczętnym spaleniem, gdyby Straż Pożarna została w porę zaalarmowana.

Specjalistyczny czujnik dymu i/lub temperatury, dostępny wśród gamy urządzeń peryferyjnych systemu Alarm Control,  w razie pożaru zareaguje bezzwłocznie.

Będziesz o tym wiedzieć natychmiast. Jeszcze zanim zadzwoni nasz operator, dostaniesz sms na swój telefon. Po otrzymaniu raportu naszej załogi interwencyjnej wysłanej bezzwłocznie na miejsce zdarzenia zdecydujesz, czy mamy wezwać Straż Pożarną.
 
Ochrona przed włamaniem
Z Alarm Control zabezpieczysz wnętrza pomieszczeń precyzyjnymi czujnikami wykrywającymi ruch. Wybrane detektory mogą mieć dodatkowo wbudowaną kamerę, która w momencie wykrycia intruza zrobi zdjęcie i prześle obraz na Twój telefon komórkowy.

Drzwi i okna zabezpiecz kontaktronami, które natychmiast zasygnalizują niepowołane otwarcie. Nasz unikalny nadajnik z dwukierunkową transmisją danych umożliwia bardzo precyzyjne przekazywanie informacji z poszczególnych czujników. Dzięki temu dokładnie wiesz, w którym pomieszczeniu włączył się alarm.

Np. jeżeli  otrzymasz informację, że trzy razy z rzędu zareagował tylko czujnik w sypialni, a w żadnym innym pomieszczeniu nie, to jest bardziej prawdopodobne, że zostawiłeś uchylone okno i przeciąg wywołał alarm, niż że są to złodzieje buszujący wyłącznie w Twojej sypialni.... Zdecydujesz, czy mamy zablokować tę jedną czujkę (lub zrobisz to sam przez Internet), czy jednak pojedziesz do domu sprawdzić, co się dzieje.