• 2 Pamiętaj o swoich bliskich
  w podeszłym wieku.
  W przypadku zasłabnięcia
  liczy się każda minuta!

 • 3 Alarm Control w Twoim domu
  to synonim komfortu
  i swoboda aranżacji wnętrz.

 • 3 Pamiętaj o swoich bliskich
  w podeszłym wieku.
  W przypadku zasłabnięcia
  liczy się każda minuta!

 •  
Powiadomienia SMS i e-mail
Zawsze, gdy coś się wydarzy w Twoim domu, dostaniesz wiadomość na swoją skrzynkę mailową lub sms na telefon komórkowy. Ktoś wyszedł lub wróciło do domu i załączył lub wyłączył alarm, a Ty już wiesz, który to domownik i o której godzinie. Wystąpiła przerwa w dostawie prądu, w garażu włączył się alarm? – dostajesz natychmiast odpowiedni komunikat.
 
Przycisk połączenia z pomocą techniczną
Nasi serwisanci dyżurni są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W razie jakiegokolwiek kłopotu z systemem za naciśnięciem przycisku funkcyjnego panelu ACON bezpłatnie połączysz się z operatorem technicznym, który udzieli Tobie wskazówek, zdalnie zdiagnozuje ewentualna usterkę, a w dużej części przypadków będzie także w stanie z miejsca ją usunąć!
 
Przycisk odwoływania alarmu
Gdy niechcący wywołasz fałszywy alarm, nie musisz nerwowo szukać telefonu ani na prędce przypominać sobie numeru, żeby go szybko odwołać. Wystarczy podejść do panelu ACON i nacisnąć odpowiedni przycisk funkcyjny.

Automatycznie zgłosi się operator naszego centrum monitorowania, któremu od razu podasz adres obiektu i swoje hasło odwoławcze. To takie wygodne!
 
Włączanie alarmu poręcznym pilotem
Twoi starsi rodzice, dziecko czy gosposia nie będą już musieli zapamiętywać kodów klawiatury. Wchodząc do domu wyłączą system alarmowy jednym przyciskiem poręcznego pilota. Wychodząc, nacisną drugi przycisk. To działa tak prosto, jak alarm w Twoim samochodzie!
 
Zdalne sterowanie oświetleniem i urządzeniami
Specjalny moduł automatyki umożliwia podłączenie do Alarm Control dowolnego urządzenia sterowanego elektrycznie. Sam wybierz, czy będzie to lampa na biurku, klimatyzacja, czy piec do sauny, która będzie już nagrzana, gdy wrócisz do domu…

Przez Juwentus24online.pl możesz zarówno doraźnie sterować poszczególnymi urządzeniami, jak też samodzielnie ustawiać stałe lub czasowe grafiki - np.ekspres do kawy lub czajnik w dni powszednie ma się uruchamiać o 7:30, a w weekendy o 9:00; lampa w pokoju dziecka ma być gaszona codziennie o 20:00, klimatyzator ma pracować tylko w określonych godzinach itp.
 
Szybka instalacja i możliwość zmian
Dzisiaj meble stoją tak, ale może planujesz wkrótce małe przemeblowanie? W niedługim czasie zamierzasz się przeprowadzić? To nie są powody do stresu! Poszczególne urządzenia Alarm Control, a nawet cały domowy system, możesz swobodnie przenosić z miejsca na miejsce.

To nie wszystko. Możesz rozbudowywać swój system dodając kolejne urządzenia w dowolnym czasie. Nie chcesz na wstępie wydawać pieniędzy i stawiasz tylko na podstawowe zabezpieczenie przed złodziejami, ale może za kilka miesięcy zechcesz zainstalować w kotłowni czujnik gazu, a w łazienkach czujniki zalania? Będziesz mógł to zrobić w każdej chwili. Twoja kontrola nad domem może się zwiększać w miarę, jak będziesz tego potrzebował.