• 2 Pamiętaj o swoich bliskich
  w podeszłym wieku.
  W przypadku zasłabnięcia
  liczy się każda minuta!

 • 3 Alarm Control w Twoim domu
  to synonim komfortu
  i swoboda aranżacji wnętrz.

 • 3 Pamiętaj o swoich bliskich
  w podeszłym wieku.
  W przypadku zasłabnięcia
  liczy się każda minuta!

 •  
Bezpieczeństwo seniorów
Twoi Rodzice mieszkają samotnie lub zostają w domu bez opieki, gdy wychodzicie do pracy? Musisz dzwonić kilka razy dziennie, by upewnić się, czy wszystko w porządku?

Z przyciskiem pomocy w formie praktycznej zawieszki na szyję, starsza osoba będzie mogła szybko wezwać pomoc, gdy tylko słabo się poczuje.

Dodatkowo zaprogramujemy czujniki ruchu w taki sposób,  aby automatycznie generowały alarm, jeśli  przez określony czas nie wykryją w mieszkaniu  żadnej aktywności W takim wypadku po otrzymaniu alarmu nasz operator przez wbudowane głośniki nawiąże połączenie głosowe z mieszkaniem i oceni sytuację. W razie potrzeby natychmiast Cię powiadomimy i zadecydujesz o kolejnych krokach.
 
Komunikacja z dziećmi
Już nie musisz się obawiać, czy dziecko zapamiętało kod i poradzi sobie z rozbrojeniem alarmu. Twoja pociecha po powrocie ze szkoły wyłączy alarm jednym przyciśnięciem poręcznego pilota, a wtedy przez interkom panelu ACON usłyszy wiadomość głosową, którą rano nagrała mama (np. „Obiad masz w lodówce”).

Mając w domu Alarm Control nie potrzebujesz kupować dodatkowej komórki, ponieważ w każdej chwili będziesz mógł ze swojego telefonu nawiązać połączenie głosowe z domem i porozmawiać z dzieckiem przez interkom. Wbudowany czuły mikrofon  bardzo dobrze zbiera głos z całego pomieszczenia, maluch nie musi nawet przerywać zabawy ani podchodzić do panelu, aby z tobą porozmawiać. Ta funkcja przydaje się również osobom starszym i niepełnosprawnym.
 
Kontrolowanie opiekunki
Po zainstalowaniu specjalnej kamery będziesz mógł na bieżąco widzieć na monitorze PC lub swojego telefonu komórkowego, co się dzieje np. w pokoju dziecka. (uwaga: funkcja dostępna od IV kwartału 2012). Kamerę możemy tak zaprogramować, że będzie się uruchamiać tylko po wykryciu ruchu przez czujnik PIR.

Wszystkie dane są magazynowane na naszych zabezpieczonych serwerach - zapomnij o misiu z ukrytą kamerą i niewygodnym przeglądaniu zarejestrowanego obrazu!